Ing. Vitalij Chalupník

IČO: 714 05 712

Tel.: +420 723 894 906

E-mail: webdesign@izde.cz

Andrej Chalupník

IČO: 058 08 774

Tel.: +420 724 910 209

E-mail: bannery@izde.cz

Tvorba www stránek

Nabízíme jak rozsáhlou tvorbu www stránek, tedy tvorbu: redakčních systémů, internetových obchodů (e-shopů), internetových magazínů, realitních portálů, katalogů, tak i tvorbu www stránek vhodných především pro začínající firmy a živnostníky.

Tvorbu www stránek a webdesign realizujeme dle standardů HTML či XHTML přesně na míru Vašim potřebám tak, aby webdesign odpovídal Vaším požadavkům a Vašemu firemnímu image. V případě, že již webové stránky máte, a nejste s nimi spokojeni, provádíme aktualizaci a redesign dle Vašich požadavků.

Při tvorbě www stránek samozřejmě dbáme na SEO optimalizaci. Tvorbu www stránek provádíme v souladu s vyhledávači tak, aby se umísťovaly na předních pozicích.

Tvorba www stránek s redakčním systémem

Jedná se o rozsáhlejší webové prezentace vyžadující napojení na admin - redakční systém, který se používá ke správě obsahu webových stránek. Práce s redakčním systémem ServisDMS je velmi jednoduchá. Uživatel nemusí disponovat znalostmi tvorby www stránek ani programování. V přehledném a jednoduchém editoru si může obsah celé webové prezentace měnit a spravovat sám. Pro vkládání textů se používá kvalitní WYSIWYG editor.