O nás

Již od roku 2004 jsme s Vámi. Pomáháme Vám v rozvoji Vašich dovedností prostřednictvím internetu, ať už jsou to webové stránky, letáky nebo bannery. O naší kvalitě svědčí několik stovek spokojených zákazníků, většina z nich s námi spolupracuje už dlouhodobě.

V oblasti bannerů máme bezkonkurenční služby. Realizace většinou probíhá do 24 hodin od obdržení zadání, a to i několika kusů bannerů. Ceny máme minimální a poskytujeme množstevní slevy. Vážíme si i stalých zákazníků, kterým nabízíme další slevy.

Webové stránky tvoříme v souladu s vyhledávači. Je samozřejmosti validní optimalizovaný zdrojový kód, prezentace podle všech standardů W3C a jazyka HTML, XHTML, CSS a PHP.

Jak to u nás probíhá

Po domluvě a obdržení podkladů se připraví návrh. U webových prezentací je potřeba nejdříve uhradit zálohu, u bannerů většinou záloha není nutná. Po schválení návrhu se realizuje zakázka. Hotová práce je umístěna nejdříve na naší doméně, aby si zákazník vše vyzkoušel, prohlédl a odsouhlasil. Po schválení webových stránek i bannerů je potřeba uhradit fakturu. Po uhrazení nebo na základě potvrzení o uhrazení následuje předání díla, a to v případě banneru emailem a v případě webových stránek přesunem na doménu zákazníka. Stalým zákazníkům, kteří platí včas, předáváme hotovou práci hned s fakturou.

Slovo na závěr

Naše práce nás baví - nejste-li spokojení s dílem, platit nemusíte. Výjimkou jsou pouze webové stránky, které vyžadují větší pracovní nasazení, proto je zde záloha nevratná.